About image
KurbanSA SAlihoğulları

Hakkımızda

Konya Kurbanlık Fiyatları Konusunda En Uygun Fiyatlı, Konya Kurbanlık Dana, Düve , Hisse, Kuzu Gibi Büyükbaş Ve Küçükbaş Kurbanlık İhtiyaçlarınıza, Konyanın En Büyük Kurban Kesimhanesi İle Tamamen Hİjyenik Bir Ortamda İslami usullere Uygun Kesimimizle, Konya Halkının Hizmetindeyiz. Kurbanlıklarımız Tamamen Kendi Üretimimiz Yaylalarımızda Yayıldıktan Sonra Kendi Yem Ürünlerimizle Beslenmektedir.

NelerYaparız?

Hesaplı Konya Kurbanlık Fiyatları

Hesaplı Kurbanlık Fiyatları'mız İle Konya'nın Kurban Markası Olarak Kaliteli Dana, Düve, Tosun Ve Toklu Kuzuları Evlerinize Kadar Teslim Ediyoruz.

İncele
Kaliteli Kurbanlıklar

Tamamı Yaylalarımızda Yayılmış Olan Kurbanlıklarımızı, Kendi Yetiştirdiğimiz Doğal Ve Organik Yem Ürünleri İle Besleyip Yağsız, Yumuşak Ve Lezzetli Kurbanlıklar Elde Ediyoruz.

İncele
Komple Kapalı Hijyenik Kurban Kesim Ortamı

Kurbanlıklarınızı Konyanın En Üst Düzey Hijyen Ve Sağlık Koşullarında Olan Kurbanlık Kesim Tesisinde Kesip İşledikten Sonra Soğuk Zincir Kırılmadan Konyadaki Evinize Kadar Teslim Ediyoruz

İncele
İslami Usullere Uygun Kesim

Sizlerden Ve Kurban Ortaklarınızdan Almış Olduğumuz Kurban Vekaletinizi; Video Eşliğinde Kesimi Yapacak Olan Ustamıza Verdikten Sonra Kesim Videonuzla Beraber Teslim

İncele
Vade Farksız Taksit İmkanı

Kredi Kartına Vade Farksız Ve Komisyonsuz Taksit İmkanıyla Beraber Kurban Alırken "Ağız Tadınız Bozulmasın, Cebiniz Zorlanmasın"

İncele
Eve Teslim Kurbanlık

Kurbanlıklarınızın Kesimi Ve Soğuk Hava Merkezinde Dinlendirilmesi Yapıldıktan Sonra Kapınıza Kadar Teslim Ediyoruz.

İncele

MüşteriYorumları