Konya kurbanlık fiyatları

Konya kurbanlık fiyatları

Konya Kurbanlık ile ilgili akla gelen ilk firmalardan birisi olan Salihoğulları, gerek Konya’da yaptığı hizmetler gerekse ülkemiz geneline yaptığı satışlar ile giderek sektörde adını duyurmaya devam etmektedir.
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ibadetini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar kafasında 
Birçok soru işareti bulunmaktadır bunların başında;

Soruları gelmektedir, sizleri çok da bekletmeden sorularınıza kısaca cevap verelim.

Kurbanlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Doğru kurbanlığı seçmek için uygulayabileceğiniz birçok farklı filtre bulunmaktadır, ancak kısaca herkesin yapabileceği kontrollerden bahsetmek gerekir ise, öncelikle hayvanın duruşu kontrol edilmelidir, dört ayağının üzerinde rahatlıkla durması oldukça önemli bir kriterdir, bunların yanında tüylerinin parlak olması, boynuz, kulak, kuyruk gibi uzuvlarının sağlamlığının yanı sıra hayvanın ağzından ve burnunda akıntı gelip gelmediği de kontrol edilmelidir.
Bir diğer ve en önemli kriter ise satın alınacak hayvanın kulak küpesi ve pasaportunun bulunmasıdır.

Konya Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar?

2024 Yılı Kurbansa Kurbanlık Fiyatlarımız Tablodaki gibidir.

KONYA 2024 KURBAN FİYATLARI

Düve

100.000 - 200.000 TL Arası

Dana

130.000 – 220.000 TL Arası

Büyükbaş Hisse

17.500 – 30.000 TL Arası

Küçük Baş Hayvanlar

10.000 – 15.000 TL Arası

Yazımızın başında bahsetmiş olduğumuz Salihoğulları ise kurbanların bakımına ve sağlığına oldukça özen gösteren firmaların başında gelmektedir. Kurbanlıkların sergilendiği özel izleme alanı sayesinde seçim imkanı kolaylaşırken tüm hayvanların küpeli ve numaralı olması sayesinde kurban günü bir kargaşa yaşanmadan kurban temini sağlanmaktadır.
Özel olarak bayram öncesi dezenfekte edilen kesimhanede İslami koşullara uygun olarak yapılan kesim ve parçalama işlemi sonrası ürünlerinizi teslim alıyor, hiçbir şey ile uğraşmadan profesyonel ellerin yardımı ile ibadetinizi kolaylıkla gerçekleştiriyorsunuz.
Ayrıca müşterilerinin ulaşım sorununu da düşünen Salihoğulları Bayram günlerinde müşterilerine bayram namazı hizmeti de sunmaktadır, bu sayede kolaylıkla tüm işlemlerinizi birkaç saat içinde halledebilirsiniz.
Konya Kurbanlık denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Salihoğulları Sadece Kurbanlık satışı değil, aynı zamanda hisse satışı da yapmaktadır, hissenize uygun eşleştirme ve dağıtım yapan Salihoğulları, paydaşlar arasında sorun çıkması ihtimalini ortadan kaldırır.
Kurbanlık satın almak özellikle yeni jenerasyon bireyler için oldukça zor bir süreç haline geldiği şu günlerde, Salihoğlu tarzında Konya Kurbanlık hizmeti veren kurumsal ve profesyonel bir şirketin varlığı ise ibadetini yerine getirmek isteyen birçok genci rahatlatmaktadır.